فرزند بیشتر زندگی شادتر

آمده بودم کلی انتقاد های کوبنده کنم و به جان مدیریت کلان کشورم عزغر افاضات کنم که جمله ی امام خامنه ای در سرم طنین انداخت که "خدای متعال و تاریخ باید بر ما ببخشد."1 ... همین شد که منصرف شدم و شرم کردم از آقای خودم. ان شا الله مسئولین همانطور که در اجبار مردم به ناباروری افراط کردند، در تشویق مردم برای فرزندآوری هم افراط نکند؛ تو خود حدیث مفصل بخوان از این مُهمل2!

---------------

1- بخشی از فرمایش امام خامنه ای در تاریخ 19/07/1391 : "نسل جوان تحصیلکرده، هم شجاعت دارد، هم امید دارد، هم نشاط و تحرک دارد. من همین جا در داخل پرانتز عرض بکنم؛ یکی از خطاهائی که خود ما کردیم - بنده خودم هم در این خطا سهیمم - این مسئله‌ی تحدید نسل از اواسط دهه‌ی ۷۰ به این طرف باید متوقف میشد. البته اوّلی که سیاست تحدید نسل اتخاذ شد، خوب بود، لازم بود، لیکن از اواسط دهه‌ی ۷۰ باید متوقف میشد. این را متوقف نکردیم؛ این اشتباه بود. عرض کردم؛ مسئولین کشور در این اشتباه سهیمند، خود بنده‌ی حقیر هم در این اشتباه سهیمم. این را خدای متعال و تاریخ باید بر ما ببخشد."

2- اصل شعر: تو خود حدیث مفصل بخوان از این مُجمل

/ 4 نظر / 38 بازدید
مهدی

همیشه دلتنگی ام را در دریای آغوش تو ریختم ، عجیب این دریا معجزه می کند ! تمام غم را می بلعد و باز آرام آرام است دریای لاجوردی من ، خدای من . وبلاگ خیلی خوبی دارید وقت کردید به منم سر بزنید

rahgozar

سلام. لینکتون کردم. لطفا لینک کنید. http://hijabfa.blog.ir

پونه

ممنون دوست خوبم، حتما در لیست کتابهای آینده ام میذارمش

پونه

ممنونم عزیزم به خاطر همراهیت